SERWUJEMY

Porządne imprezy.

Naszym credo jest "Odkryj. Poznaj. Zajaraj się!" – to przepis, dzięki któremu kształtujemy każde wydarzenie, serwując uczestnikom doświadczenia pełne odkryć. Nasze motto to nie tylko hasło; to filozofia, która prowadzi nas przez proces tworzenia. Odkrywamy nieznane, poznajemy nowe perspektywy i inspirujemy się nawzajem – wszystko to po to, by każde nasze wydarzenie paliło się prawdziwym ogniem ekscytacji i świeżości.

Nasz team to prawdziwa mozaika. Spotkaliśmy się na rozstaju wielu dróg i od tamtej pory wspólnie podążamy ścieżką kreatywności i pasji do tworzenia przeżyć. Lubimy działać, znamy swoje kompetencje i mocne strony- u każdego zupełnie inne a wzajemne dopełnianie się jest naszą Jasną Stroną. Lubimy przygody, ceniąc sobie swobody eksplorowania niezliczonych obszarów sztuki i rozrywki. 

Naszą misją jest organizowanie wydarzeń, które łączą ludzi przez wielobarwne spektrum atrakcji – od koncertów przez interaktywne warsztaty, po niezapomniane imprezy. 

Dołącz do naszej społeczności, gdzie każdy jest artystą, widzem i odkrywcą. Wspólnie świętujemy życie w rytmie kultury i rozrywki, a nasze eventy to wyjątkowe historie, które pozostają w sercach i pamięci na długo po ich zakończeniu. 

Odkryj. Poznaj. Zajaraj się!

CZŁONKOWIE STOWARZYSZENIA 

Aleksandra Gdaniec-Ziarno

Architekt i ekonomistka. Kieruje tworzeniem eventów i realizacją statutu stowarzyszenia, aktywuje i nadzoruje działania zespołu w zakresie organizacji Wysoco Festu.

Michał Samson

Wiceprezes, odpowiedzialny za ciężki transport i zaopatrzenie techniczne podczas eventów. 

Natalia Budna

Wiceprezeska i opiekunka. Dba o dobrostan gości i artystów, zawsze gotowa pomóc i załatwić przybyłym wszystko czego potrzebują. Na co dzień mieszka i pracuje w Islandii, zakochana w zasobach naturalnych tego kraju.

Karolina Napiórkowska

Z wykształcenia architekt, z zawodu florystka, dekoratorka i projektantka. Oprócz roli sekretarza stowarzyszenia jest jedną z liderek promocji. Wraz z Ulą Franelak odpowiada za dekoracje eventów.

Kacper Ziarno

Skarbnik i pośrednik stowarzyszenia w kontaktach z innymi jednostkami zaangażowanymi w realizację wydarzeń. Kieruje pracami technicznymi i zapewnia dobrą współpracę z władzami lokalnymi. 

Ula Franelak

Artystka i dusza kreatywna. Tworzy scenografie i gra na gitarze. Jest również liderką wolontariatu i ekspertką w kwestiach muzycznych. 

Wiktoria Kania

W stowarzyszeniu zajmuje się promocją i nawiązywaniem współprac. Jej pasją jest Pole Dance, od kilku edycji prezentuje swoje umiejętności na Wysoco Fest, stała uczestniczka biegu a od 2024 roku także koordynatorka warsztatów. 

Justyna Jarmuziewicz

Fotografka, która od początku istnienia stowarzyszenia dokumentuje wszystkie wydarzenia. Poza zdjęciami eventowymi najchętniej fotografuje konie i jeźdźców. Co roku pracuje przy tworzeniu przeszkód do biegu Blow Jogg. 

Magdalena Rakicka

Jedna z opiekunek wolontariatu, zajmuje się także organizacją wszelkich oznaczeń eventowych. Co roku czynnie uczestniczy w organizacji biegu. 

Maciej Gdaniec

Student, stanowi wsparcie techniczne wydarzeń, zajmuje się tworzeniem infrastruktury Wysoco Festu a także jest pilotem podczas biegu Blow Jogg. 

KONTAKT


e-mail: kontakt@jasnastrona.org

tel.: 603 323 644


Aleksandra Gdaniec-Ziarno - a.gdaniec@jasnastrona.org 

Prezes stowarzyszenia 


Natalia Budna - n.budna.@jasnastrona.org    

Wiceprezes stowarzyszenia 


Karolina Napiórkowska - k.napiorkowska.@jasnastrona.org    

Sekretarz stowarzyszenia DANE TELEADRESOWE

Stowarzyszenie Zwykłe "Jasna Strona"

ul. Południowa 2

59-220 Legnica


E-MAIL: kontakt@jasnastrona.org

TEL.: 603 323 644


NIP: 6912569365

REGON: 525177924


SANTANDER BANK POLSKA

46 1090 2066 0000 0001 5414 9040